Новини

Аліна Стебло – талановита та незламними хмельничанка

«Аліна Стебло – талановита дівчина з великим серцем. Одна із наймолодших волонтерок на Хмельниччині. Дівчині цьогоріч виповнилось лише 15. Ще з 2014 року Аліна відвідує поранених у шпиталі, готує власноруч солодощі військовим, допомагає дорослим з гуманітаркою. Нині вона – частина потужного волонтерського руху громадської організації «Захист – об’єднання волонтерів».

Завдяки своїм мистецьким здібностям, від початку повномасштабного вторгнення Аліна почала збирати кошти на ЗСУ, створюючи шедеври пензлями.

Орнаменти, портрети на шоломах, пейзажі на колбах, патріотичні замальовки – унікальні картини почали з'являтися в колекції дівчини. Наприкінці минулого року хмельничани побачили першу персональну виставку Аліни Стебло «Війна, що нас змінила». Це близько 20 робіт, які відображають внутрішній стан юної українки в умовах війни.

Завдяки творчості вдалось зібрати понад 50 тисяч гривень і закупити амуніцію військовим. Разом з командою ми теж долучились до збору, тож один з шоломів, розписаний Аліною тепер у колекції. Талісман, створений дитячими руками, але з дорослими сенсами, надихає на перемогу!

  

Пишаюсь та дякую нашим хмельничанам – талановитим та незламним – завдяки Вам ми на крок ближче до спільної мети», – наголосила депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт