Новини

Об’єднані допомагаємо, а значить обов’язково переможемо!

«Для мене дуже почесно отримати відзнаку Президента України «За оборону України», яку днями мені вручили на пленарному засіданні сесії облради. Бо ця нагорода наша з Вами, вона – про об'єднаність, спільні зусилля заради Перемоги.

Допомога вимушеним переселенцям, ремонт автівок на передову, пошук амуніції, зв'язок із міжнародними партнерами, тони гуманітарної допомоги, підтримка освітніх закладів – це лише частина списку щоденних справ нашої команди.

Переконана, що нині наше спільне завдання – підтримувати, допомагати, захищати один одного. І робити це до кінця, не зупиняючись. Адже після Перемоги на нас чекає не менш відповідальна місія – відбудова держави.

Рухаємось далі та тримаймо стрій!», – наголосила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

До відома: Відзнака Президента України «За оборону України» – державна нагорода України – відзнака Президента України, що встановлена для нагородження військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт