Новини

Пишаємося мешканцями Дунаєвецької громади

«Пишаємося мешканцями нашої громади та усіляко підтримуємо їх. Нещодавно познайомилась із Євгенією Купчаковською, яка все життя прожила в селі Лошківці на Дунаєвеччині. Попри вік та перипетії, що їй довелось пережити, 13 грудня 2022 року бабуся відмітила 101 рік.

Євгенія Полікарпівна пережила Другу світову війну, післявоєнний голод і родинні втрати. З 15 років працювала у колгоспі, з тих пір знайшла своє покликання у полі. У 18 років вийшла заміж та народила чотирьох дітей – два хлопчики та дві дівчинки, але трагедія не минула – один син помер у віці трьох років. Після втрати не зупинилась, а продовжила жити і вкладати всю любов в родину. Нові випробування почались після Революції Гідності. Її онук – Сергій Купчаковський загинув в АТО, виконуючи бойове завдання.

Не дивлячись на військові дії в країні, ми робимо все можливе, аби допомогти нашим співгромадянам у ці непрості часи. Наша команда системно підтримує українців, які стали жертвами війни, тих, хто втратив своїх близьких та рідних. Дякую кожному, хто стоїть на захисті нашої свободи та Незалежності!», – підкреслила Уляна Ткаченко ,депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт