Новини

Шанс на повноцінне життя у Центрі надання соціальних послуг

«Понад 20 років в Новій Ушиці працює «Центр надання соціальних послуг». Серед громади найбільш затребувані відділення соціально-психологічної та фізичної реабілітації.

За минулий рік тут надали майже чотири тисячі послуг: ручний та механічний масаж, фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, кисневі коктейлі, електрофорез тощо. До війни тут переважно обслуговувались літні люди та діти з особливими потребами. Зараз все частіше на реабілітацію потрапляють військові.

На початку повномасштабного вторгнення до мене під час громадського прийому звернулись ініціативні жителі Новоушицької громади. Вони розповіли про необхідність ремонту двох кімнат і санвузла, які зможуть використовувати для реабілітації людей з інвалідністю та військовослужбовців. Тож ми надали усі необхідні будівельні матеріали. Нині ремонт завершено і лікувальний заклад готовий до повноцінної роботи.

Щиро дякую працівникам за наполегливу роботу і надання кваліфікованих послуг нашим громадянам! Кожного дня Ви робите вагомий внесок у покращення їхнього фізичного та психологічного здоров’я. Ви демонструєте справжнє прагнення допомагати людям, які потребують підтримки та надаєте їм шанс на повноцінне життя», – підкреслила Уляна Ткаченко, депутатка Хмельницької обласної ради.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт