Новини

Наші захисники щодня і щохвилини виборюють наше вільне майбутнє

«Мирний-21» – правдиво, героїчно та дуже сміливо. Стрічка, котра з перших хвилин змушує тримати в напрузі та хвилюватися за кожного, хто боронить цілісність нашої держави і не зраджує їй до останнього подиху.

Луганський прикордонний загін склали Герої, які не піддалися сепаратистському режиму та брехням російських спецслужб у 2014 році. Це реальна історія людей, які дивилися в очі смерті і вистояли проти загарбників, завадивши повторити історію із Кримом на своїй землі.

Найбільше вразив момент, коли двоє сміливців прикрили собою побратимів без жодної секунди на роздуми, і вийшли з оточення без втрат. Воєнна екшн-драма Ахтема Сеітаблаєва, як зазначив сам режисер, а сьогодні – і боєць ЗСУ, відображає картину довіри між людьми та боротьбу зі страхом і спокусою.

І я його підтримую. Від себе додам – робити вибір завжди важко та відповідально. Та головне – робити це по совісті. Адже сьогодні від цього залежить доля не однієї людини, а цілої нації. Стрічка точно варта уваги. Вона – про сміливість рішень, початок російсько-української війни та віру, яка надихає.

Війна – не в тіні. Кожен має розуміти, якою ціною наші захисники виборюють наше вільне майбутнє.

Слава прикордонникам, військовим та ТРО! Дякуємо за Ваш вибір», –  зауважила депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт