Новини

Належні умови для навчання у закладах Новоушицької тергромади

«Підтримка навчальних закладів – важлива ланка у моїй роботі. Переконана, що діти мають навчатися в комфортних умовах, адже від цього залежить якість освіти та майбутнє молодого покоління.

Як показує досвід, належні умови для навчання сприяють покращенню результативності. Крім того, важлива підтримка і вихователів, які опікуються дітьми. Саме тому нещодавно ми відвідали дитячі садочки в Новоушицькій територіальній громаді: в селах Пилипи-Хребтіївські і Пилипківці. Там вкотре зустрілись з вихованцями навчальних закладів.

Для обох садочків – ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Альонушка» надали необхідну кількість інвентарю для розвитку, матеріали для творчості та іграшки. Перевірили також укриття у селі Пилипківці, яке на початку навчального року допомогли облаштувати.

Вдячні за теплий прийом та віддану працю вихователів. Дітки неймовірно талановиті, а працівники навчальних закладів – турботливі та відповідальні. Бажаю їм розвитку та самовдосконалення! Миру та нових досягнень!» – підкреслила депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт