Новини

Уже рік ми боремося за життя у вільній і незалежній Україні!

Уже рік ми боремося за життя у вільній, суверенній, незалежній Україні. Кожен – на своєму  місці, кожен – на своєму фронті. Усе, аби одного сонячного дня спільно зустріти Перемогу. 

Депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко:

«Дякую кожному українцеві, який з 24 лютого 2022 року пішов плести маскувальні сітки, готувати сухі борщі на фронт, робити благодійни ярмарки для ЗСУ, збирати кошти на дрони та донатити! Ми – нездоланні!

Дякую кожному захиснику, воїну ТРО, добровольцю, який узяв до рук зброю та, ризикуючи життям, обороняє нашу країну! Кожному герою, відданому службі та рідній землі, який захищає свою матір, дружину, доньку від ворожого зла, дарує можливість жити та працювати!  Ви – наші янголи!

Дякую кожній українській матері, яка виховала справжніх патріотів, змалечку співаючи їм колискові, розказуючи історії про козаків! Дякую за привиту любов до України, до свого народу! Дякую за Ваші молитви та світлу пам'ять про тих, хто у Небесній варті! Ви – наша надія!

Дякую кожному волонтеру, який прокидається зранку та йде формувати продуктові набори для ВПО, виготовляти окопні свічки, пекти смаколики для воїнів! Хто збирає на позашляховики, тепловізори, проводить психосоціальну підтримку постраждалих та допомагає лікарням! Дякую тим, хто везе на Схід необхідну гуманітарну допомогу, амуніцію військовим, збираючи її по всьому світу! Кожному, хто не залишає в біді наодинці! Кожному, хто не втомлюється! Ви – робите неможливе! 

Дякую кожному європейському громадянину, європейському лідеру – за їхню позицію, за прагнення миру! За те, що прихистили переселенців з України, за матеріальну підтримку у важкий для нас час! Дякую за відмову від російських енергоносіїв, за міжнародні санкції, за віру в Україну!

Хочу, щоб за цей рік Незламність, яка є в генокоді українця, була спроможна збагачуватись іншими рисами, яких інколи нам бракує…

Жити реальним життям та сприймати інколи гірку правду, вміти аналізувати, розуміти причинно-наслідковий зв‘язок, відповідати за всі свої дії та робити все для Перемоги – це наш обов‘язок щоденний…

Ми згуртувалися, як ніколи, та стали єдиним цілим. Ми щохвилини, щодоби доброю справою, словом та взаємопідтримкою виборюємо нашу свободу, впевнено крокуючи до Перемоги! 

Дякую всім, хто захищає нас! Царство небесне всім, хто віддав своє життя за нашу Україну! Слава Україні!».

Депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина про рік війни:

«Минув календарний рік від 24 лютого 2022 року.

Для когось довга доба триває й досі, а хтось пройшов шлях ментально більший, ніж диктує цей часовий відрізок. Але здобуток спільний – ми стали неонацією, концентрованим згустком нової енергії, що запеклася за 365 днів повномасштабної війни та героїчного спротиву.

Ми консолідувалися напередодні вторгнення – в житті «до», а в житті «після» – вивергнулися тими незвіданими вулканами патріотизму, незламності духу і любові до Батьківщини, що й сила єдності переродилася та стала дивовижною, якої небачив світ!

Україна повстає з попелу щодня, важко йдучи до Перемоги!

Тож на 366-ту добу лютого жаху і відчайдушного протистояння, наші серця б'ються на уламках, в зруйнованих містах, на передових і в тилу, б'ються за життя, доки захисники та захисниці, і вся країна бореться, щоб дійти до щасливого, омріяного майбутнього!

Разом – ми сила, і слава, і воля, адже згуртованість та соборність – наші крила! Слава Україні! Героям слава! З нами правда! З нами Бог!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт