Новини

Олександр Герега: Поглиблюємо співпрацю з Польщею

Сьогодні відбулося перше спільне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща разом з польсько-українською групою Сенату та Сейму Республіки Польща в режимі відеоконференції.

«На порядку денному – вирішення поточних питань двосторонньої співпраці, підтримка реформ по всіх напрямках та пришвидшення процесу приєднання України до Європейського Союзу.

Вкотре почув дуже позитивні меседжі від польської сторони.

Наші колеги добре усвідомлюють свою місію не лише стратегічного партнера, але й адвоката України. Готові продовжувати переконувати своїх союзників пришвидшити процес інтеграції України стільки, скільки це буде потрібно. Вступ України до ЄС – це важливий меседж для агресора, що Європа нас підтримує. Почули з вуст польських парламентарів подяку українським солдатам за те, що боронять не лише незалежність України, але й цілу Європу.

Окреслили порядок роботи та починаємо працювати над підготовкою питань до наступного засідання. Відтепер такі зустрічі будуть відбуватися на постійній основі», – зауважив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт