Новини

В Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують 9-річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко:

«Сьогодні ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності. Тих, хто віддав своє життя заради неньки України, заради нашого майбутнього у вільній та демократичній державі.

Вічна шана героям Небесної Сотні! Слава Україні та всім, хто зараз на фронті боронить наш суверенітет!».

Депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина:

«Знову кровоточать рани, в вухах лунає дикий крик: «Київ вставай», перед очима страти сина й тата, і всі онлайн, серед людей живих! Незламна воля запалила небокрай, прогнала нечисть, заіскрилась силою! Свобода з нами – «Все буде Україна», знай, тоді в 2014 році і зараз в 2023-му навіки вкоріниться з миром.

Цими днями вшановуємо пам'ять вічних Героїв – учасників Революції Гідності!

20 лютого – це не тільки роковини і згадка про Небесну Сотню, це відкриття порталу в світ, де зустрічається доленосне минуле, пронизане болем і гордістю, водночас, із майбутнім, яке нам заповідали молоді Давиди. Із чистими душами, непідробною хоробрістю та прагненнями до цивілізованого людського життя, яке вони відстоювали, захищаючи ідеали демократії, права і свободи громадян, європейське прийдешнє Неньки.

Вони хотіли кращого для України, саме вони розпочали процес духовної перебудови нації та передали естафету нам.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях… Боротьба триває! Україна знову у вогні, але стоїть і незламно б'ється за Незалежність!».

  

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт