Новини

Людина починається з добра і добром освячується

Новий сучасний реанімобіль, призначений Шепетівщині, прибув до лікарні. Презентація модернової «швидкої» в присутності міського голови Віталія Бузиля, головної лікарки КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Валентини Савчук, колективу медичного закладу та жителів громади відбулася вже на безпосередньому місці «дислокації» госпіталю на колесах.

«Людина починається з добра і добром освячується! Честь. Милосердя. Благодійність» – ці слова за дорученням колективу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» адресую Вам, Галина Герега, Олександр Герега, Світлана Павлишина, за участі голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія, компанії ТОВ «Епіцентр К» за наданий вагомий неоціненний для нашого закладу – реанімобіль швидкої медичної допомоги класу С.

Завдяки оснащенню швидкої найсучаснішим реанімаційним обладнанням, ми зможемо оперативно надавати допомогу, проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті швидкої, рятувати життя, як мешканців нашої громади, так і українців загалом у такий складний для нашої Батьківщини час.

Ваша допомога є важливим свідченням небайдужості, національної єдності, надії на кращі часи, віри у ПЕРЕМОГУ!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у реалізації нових проєктів, впевненості у своїх намірах та діях! Щасливого майбутнього!

З повагою та вдячністю, Валентина Савчук, директор КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт