Новини

Зустріч з виборцями сіл Дунаєвецької громади

«Звітувала перед виборцями сіл Іванківці, Великої Побійни, Чанькова та Заставлі. Зустріч проводила разом з головою Дунаєвецької громади Веліною Заяць, іншими керівниками ОТГ та старостами сіл. Говорили не лише про результати річної роботи нашої команди, а й про ті речі, які турбують людей, про проблеми та шляхи їх вирішення.

На кожну зустріч приходило близько півсотні місцевих жителів. Люди активно ставили питання: про проблеми зі шкільними автобусами, оснащення шкіл і садочків, обладнання для амбулаторій та інші важливі речі для життя громади. Звичайно, поговорили й про допомогу військовим та підтримку наших земляків на фронті.

Усі озвучені питання ми зафіксували. Більшість з них виходять за рамки повноважень депутата облради. Тому будемо звертатися у належні служби та органи влади, шукати шляхи їх розв'язання.

Хочу подякувати усім небайдужим за їх активність та бажання позитивних змін! Буду тримати з вами зв’язок і працювати над питаннями. Все зробимо і відбудуємо, головне зараз Перемога!» – підкреслила депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт