Новини

Звіт депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко

Як депутат Хмельницької облради VIII скликання, звітую за 2 роки роботи. Для мене це вже друга каденція. Але вона, безумовно, особлива: на долю всіх українців випали надважкі випробування. Спершу COVID, потім – війна.

Під час пандемії ми спрямовували зусилля, щоб підтримати медпрацівників та лікарні. Як на рівні облради, так і у волонтерському русі. Коли почалося повномасштабне вторгнення, пріоритетом став фронт: ми постійно тримаємо зв'язок з військовими з Хмельниччини, допомагаємо тим, хто зараз перебуває у самому пеклі війні.

Звісно, багато роботи було на окрузі та в області. Домоглися, наприклад, перезапуску програми «Питна вода Хмельниччини», яка фінансує проведення водогону у віддалені села та ремонт зношених труб. Допомагали громадам з матеріалами. Сприяла ремонтам дитячих садочків, амбулаторій, шкіл та доріг. Зрушили з місця питання фінансування масштабної реконструкції власних нових корпусів військового ліцею у Кам'янці-Подільському.

Я завжди на зв’язку з людьми. На окрузі постійно працюють мої приймальні. Хоча за допомогою зверталися люди з усієї області. Ми не всесильні, але намагалися підтримувати усіх: допомогою на лікування, матеріалами для ремонту будинку після пожежі тощо. Щирі подяки від людей, напевно, найкраща винагорода за депутатську роботу. Це надихає.

За ці два роки познайомилася з великою кількістю прекрасних хмельничан: волонтерами, місцевими активістами, митцями та, звісно, військовими. Кожне таке знайомство – скарб. Вдячна усім, з ким ми співпрацювали. І дуже вдячна команді «За конкретні справи» за плідну роботу та підтримку усіх ініціатив.

Планів на майбутнє багато і ми працюємо над їх втіленням. Впевнена, 2023 рік стане переломним, але для цього треба важко та наполегливо працювати. Тож до роботи!

Депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт