Новини

Сьогодні відзначають День місцевого самоврядування

Щорічно 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Свято встановлено, згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 р., враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

Команда «За конкретні справи» вітає з Днем місцевого самоврядування Хмельниччину!

Дякуємо усім, хто взяв на себе відповідальність за свої рідні міста, села та їх мешканців. Саме Ви зараз забезпечуєте потужний тил українській армії.

Наявність дієвого місцевого самоврядування є ознакою сучасної цивілізованої європейської країни. Уже після війни нам обов’язково потрібно це зробити. Тоді більшість проблем громад можна буде розв’язувати оперативно, на місці, без очікування вказівок з центру.

Бажаємо у ці непрості часи терпіння та витривалості! Гідної оцінки Вашої роботи від людей! Та розуміння, що Ви не чарівники, а просто небайдужі, активні та відповідальні люди, які роблять усе можливе в межах законів України!

Працюємо! Не зупиняємося!

Привітання від Чемеровецької громадської приймальні народного депутата Гереги О.В.:

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування Чемеровецької, Закупненської і Гуківської громад, шановні депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Нехай самовіданність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку ваших громад.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот!

Перемоги, миру, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добробуту, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків!

Привітання з Днем місцевого самоврядування від депутата Хмельницької обласної ради Світлани Павлишиної:

«Поспішаю висловити шановним працівникам сільських, селищних, районних, міських, обласних рад та громадам мої найщиріші побажання!

Дорогі колеги, здається ми живемо в часи, коли в міжнародні науково-методичні посібники з політології буде вписано поняття: «українська демократія».
 
Підґрунтям його виникнення є ваші безпрецедентні дії та зразкові вміння в умовах повномасштабного вторгнення, незважаючи на всі складнощі, загрози та ворожу навалу, організувати суспільство і продемонструвати, як влада народу, через любов до Батьківщини, героїчно справляється з викликами жорсткої реальності.
 
    

З Днем місцевого самоврядування, дорогі колеги!

Визначально та знаково, що за жодних обставин ви не зходите з обраного шляху!

Слава рідній Хмельниччині! Слава Україні! Героям слава!».

  

Привітання від депутата Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко:

«Сьогодні День місцевого самоврядування. Вітаю своїх колег – депутатів рад всіх рівнів, голів, старост та працівників органів місцевої влади Хмельницької області!

У цей день символічно працювати в гостях у країни-побратима – Литовській Республіці – з міжнародними колегами та відчувати їх всебічну підтримку.

Жовто-блакитні стяги зустрічають на вулицях європейського міста Вілюнюс, у вікнах домівок, тут у литовському Сеймі... Дякуємо, що підтримуєте!

Об'єднані, крокуємо до Перемоги!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт