Новини

Відкриття Міжпарламентської Асамблеї України, Литви та Польщі

«Післявоєнне відновлення України має стати найбільшим інвестиційним проєктом в історії Європи! Успіх цього проєкту, зокрема, залежатиме й від наших зусиль на міжнародній арені та вмінні формувати правильні меседжі для міжнародної спільноти.

Сьогодні у м. Вільнюс відбувся перший день ХІІ Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща. Працюючи у складі української делегації разом з колегами із Верховної Ради, відчули колосальну підтримку наших друзів-партнерів.

Литва та Польща допомагають Україні не лише у політичній площині, але й у відновленні енергетичних потужностей та інфраструктури після терористичних обстрілів, надають військову техніку та озброєння, продукти харчування, паливо та багато іншого.

Залучення нашої держави до таких регіональних форматів з державами-членами ЄС і НАТО – не лише важливий політичний сигнал та механізм інтегрування України в європейський простір. Це ще один крок, який сприяє пришвидшенню реалізації ініціатив, вкрай потрібних для нашої перемоги та швидкої післявоєнної відбудови.

Працюємо разом заради спільної Перемоги! Все буде Україна!» – підкреслив народний депутат України, член Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт