Новини

У Городку вітали з Міжнародним днем волонтера

5 грудня в залі засідань Городоцької міської ради відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Сьогодні волонтери збирають та передають військовим зброю, транспортні засоби, доставляють їжу, ліки та інші критично важливі речі в постраждалі міста й села, де не працюють крамниці, та евакуйовують людей з небезпечних регіонів. У таких ситуаціях волонтери рятують життя.

Зі словами щирих привітань зі святом і словами подяки за надану допомогу тим, хто нині захищає державу від агресора, тим людям, які її потребують, звернулась Городоцький міський голова Неоніла Андрійчук.

Голова громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги Вадим Якубовський подякував усім присутнім за волонтерську роботу, побажав Перемоги, мирного неба над головою, розповів про посильний вклад компанії «Епіцентр К» для перемоги в цій страшній війні.

Найактивніші волонтери Городоччини отримали грамоти від представників влади Городоцької громади та подарунки від Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до волонтерства, хто крок за кроком сприяє нашій Перемозі!

У Міжнародний день волонтера голова Городоцької громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги Вадим Якубовський привітав жительку м. Городок, члена Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Ларису Володимирівну Голотову за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та невпинне бажання допомагати захисникам нашої країни та цивільному населенню у період широкомасштабної воєнної агресії російської федерації проти України.

Лариса Володимирівна готує та відправляє на фронт домашню випічку, тушонки, м’ясні паштети, продукти харчування.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт