Новини

Комітет підтримав заморозку кредитів за знищене майно

28 листопада Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому працює народний депутат України Олександр Герега, підтримав ініціативу, яку давно чекають українські позичальники, що втратили своє майно внаслідок російської агресії. 

«Ухвалений до другого читання законопроєкт № 7441-1 передбачає можливість призупинення чи списання кредитів на нерухоме майно та автомобілі, які було знищено чи пошкоджено під час війни, або ж опинилися на тимчасово окупованій території або на території активних бойових дій.

Подати заяву позичальник може у період дії воєнного стану та 3 місяці після його завершення.

Підтримали з колегами скасування необґрунтованих податкових пільг для грального бізнесу!

Внаслідок введених державою полегшень для ведення бізнесу у воєнний час, азартний бізнес отримав разом з іншими можливість перейти на спрощену систему оподаткування. Це потягнуло за собою суттєве зниження оподаткування. 

Гральний бізнес не є тим видом підприємництва, який потребує податкових пільг від держави. Особливо, якщо вони зменшують надходження в казну в такий нелегкий для країни час.

Також сьогодні профільний комітет підтримав до другого читання законопроєкт № 4366 мого співавторства, який вдосконалює норми Податкового кодексу та приводить їх у відповідність до закону «Про платіжні послуги», – підкреслив Олександр Володимирович.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт