Новини

День працівника соціальної сфери в Городку

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їхні потреби. Соціальна робота вимагає багато зусиль, високого професіоналізму, а також терпіння та душевної щедрості. Буває так, що працівник соціальної сфери часто є єдиною опорою для людини, яка опинилася в складній життєвій ситуації.

Напередодні цього свята 4 листопада працівників закладів соціальної сфери Городоцької та Сатанівської ОТГ привітали депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конркретні справи» Володимир Поворозник та представник Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» Василь Накутній, які від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги побажали всім перемоги, мирного неба над головою, терпіння і мудрості, домашнього затишку, міцного здоров’я, подякували за самовіддану працю!

В свою чергу, директор Городоцького центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Городоцької міської ради Любов Казмірчук передала Подяку народному депутату Україні О. В. Герезі за добро і милосердя, турботу та гуманність, особистий вагомий внесок у вирішенні питань соціального захисту дітей та осіб з інвалідністю, також від директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» Надії Шевченко - Подяку за турботу та гуманність, добро і милосердя, особистий вагомий внесок у розвиток соціальної сфери територіальної громади, небайдуже ставлення до соціально незахищених верств населення.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт