Новини

Насичений робочий день у профільному комітеті

28 жовтня в режимі відеоконференції відбулися одразу два засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

«Посилюємо захист економіки та національної безпеки в умовах збройної агресії рф проти України. Досі існує нагальна необхідність усунути всі можливі інструменти впливу рф на українську фінансову систему. Ухвалений сьогодні законопроєкт №8008 про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" щодо захисту фінансової системи України від дій держави, яка здійснює збройну агресію проти України, та адаптації законодавства до окремих стандартів FATF і вимог Директиви ЄС 2018/843 встановлює посилений контроль за фінансовими операціями в Україні, які потенційно можуть підживлювати країну-агресора. 

Також заслухали кандидатів на членів ради Національного банку України. Головна мета сьогодні — забезпечити стабільність банківської системи та підтримати економіку в ці турбулентні часи.

Дбаємо про нашу економіку. Віримо в Перемогу. Все буде Україна!» - підкреслив Олександр Володимирович.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт