Новини

Депутати продовжують працювати над покращенням законодавства

«Ухвалюємо стратегічно важливі закони та продовжуємо кропітку роботу над покращенням українського законодавства. Сьогодні, 16 серпня, Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 4366 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо платіжних послуг, одним із співавторів якого я є. Він вдосконалює норми Податкового кодексу України та приводить їх у відповідність до закону «Про платіжні послуги».

Також у першому читанні проголосували за законопроєкт № 6341 про утвердження національної та громадянської ідентичності як однієї зі складових національної безпеки України.

Підтримав ініціативу щодо законодавчого закріплення гарантії на виплату одноразової допомоги усім постраждалим після 24 лютого внаслідок воєнної агресії російської федерації робітникам об’єктів критичної інфраструктури, соціальної сфери, журналістам (законопроєкт № 7353). 

Комунальники, енергетики, медики та водії, незважаючи на реальні ризики для свого життя, продовжують щоденно під ракетними обстрілами забезпечувати функціонування соціальних інституцій та інфраструктури. А без роботи журналістів світ не дізнався б правду про звірства та злочини російської федерації» - підкреслив народний обранець Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт