Новини

Рада закликала світ покарати РФ за тероризм на Запорізькій АЕС

«Світ повинен засудити акт ядерного тероризму, який здійснює російська федерація на Запорізькій атомній електростанції.

З таким закликом Верховна Рада України сьогодні звертається до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав-членів Міжнародного агентства з атомної енергії щодо засудження акту ядерного тероризму, який здійснює держава-агресор на Запорізькій атомній електростанції у місті Енергодар Запорізької області (№ 7667).

Ми також закликали виключити російську федерацію з числа членів FATF (міжурядова організація, яка бореться з відмиванням брудних коштів у світі) та внести її до «чорного списку» - переліку країн із високими ризиками (№ 7622).

Не можемо допускати, щоб світ закривав очі на всі жахіття та злочини, які вчиняє російська федерація на нашій рідній землі. Україна демонструє безпрецедентний героїзм! Але тільки разом, об’єднавши зусилля з усім цивілізованим світом, можна побороти ворога та повернути мир і спокій нашій країні», - підкреслив народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт