Новини

Комітет продовжує відстоювати економічний фронт країни

26 липня в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Герега Олександр Володимирович.

«Поки наша незламна армія боронить українську землю, ми продовжуємо відстоювати економічний фронт країни. У фокусі профільного комітету не лише питання регулювання ринку, але й допомога бізнесу, волонтерам та громадянам.

Війна розкидала мільйони українців по всьому світу. Ми не забуваємо про них та робимо усе задля перемоги. Віримо, що наші земляки повернуться додому, коли це буде безпечно.

Всі громадяни, які скористалися правом на тимчасовий захист в інших країнах та отримують від них фінансову допомогу, не будуть зобов'язані включати цю суму до оподатковуваного доходу за 2022 та 2023 роки. Це також стосуватиметься фінансової та матеріальної допомоги від іноземних благодійних організацій.

Цю пропозицію містить доопрацьований до другого читання та ухвалений сьогодні на засіданні Комітету законопроєкт № 7364. Окрім цього, включена норма й щодо податкової амністії. У зв'язку з війною, термін подання одноразової добровільної декларації буде подовжено до 1 березня 2023 року з 1 вересня 2022 р.

  

Водночас, ключовими нормами законопроєкту є зниження податкового навантаження на волонтерів, внесок яких у досягненні перемоги сьогодні важко переоцінити!

Працюємо заради Перемоги. Все буде Україна!» – наголосив парламентар.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт