Новини

Народні депутати працюють на пленарному засіданні

9 липня відбулося чергове пленарне засідання Верховної Ради України.

«Відтепер громади зможуть спрямовувати кошти на всі першочергові потреби зі спеціального фонду місцевого бюджету.

У нинішніх реаліях особливо важливо створити належні умови для ухвалення  місцевими громадами швидких рішень щодо питань з підтримки населення, інфраструктури та обороноздатності.

Згідно із законопроєктом № 7426 про внесення змін до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо посилення гнучкості місцевих бюджетів та підвищення оперативності прийняття рішень, у період військового стану місцеві адміністрації можуть передавати кошти зі спецфонду до загального. Будуть також скасовані обмеження щодо здійснення видатків за рахунок вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету.

Також своїм рішенням парламент виділив територіальним громадам 1,6 млрд. гривень субвенцій на відновлення критичної інфраструктури. Загалом передбачено збільшення видатків державного бюджету України на 80,9 млрд. гривень. 

Левову частку цих коштів (майже 80%) буде спрямовано на виплати постраждалим від війни та пенсії, ще 7% піде на соціальну допомогу українцям. Також будуть виділені кошти на Фонд розвитку підприємництва, програму «Доступні кредити 5-7-9%», субсидії на ЖКГ, програму підтримки фермерів та агровиробників.

Підтримуємо громади та віримо в перемогу! Все буде Україна!» - підкреслив народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт