Новини

Першочергове завдання народних обранців – зміцнення війська!

«Першочергове завдання народних обранців – зміцнення війська та захист усіх громадян. Сьогодні кожне ухвалене рішення має ще на один крок наближати нас до Перемоги.

Багато іноземних медиків та фахівців з реабілітації хочуть допомоги нашим бійцям на лінії фронту та поза нею. Багато з них мають досвід роботи в умовах воєнних дій та навіть готові підтримати Україну на волонтерських засадах. Втім процедура їх залучення є занадто складною, тривалою і абсолютно не виправданою в умовах воєнного часу. 

Значно спростити її має підтриманий мною та колегами законопроєкт № 7422 щодо підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період дії воєнного стану.

Також ухвалили законопроєкт 7284, який містить багато норм щодо покращення соціального та медичного захисту рядового і начальницького складу ДСНС. Зокрема, й щодо забезпечення права брати участь в захисті Батьківщини в лавах ЗСУ. 

Також цим документом забезпечуються права осіб рядового і начальницького складу ДСНС та членів їх сімей на пільгове санаторно-курортне лікування, одноразові виплати у разі загибелі, інвалідності або часткової втрати працездатності. А їхній рівень прирівнюється до виплат для військовослужбовців.

Крім того, разом з колегами визначили невідкладним законопроєкт №7510 про внесення змін до Закону України "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" щодо забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері активної протидії агресії у кіберпросторі, який повинен забезпечити формування та реалізацію державної політики у сфері активної протидії агресії Росії у кіберпросторі.

Робимо все заради Перемоги! Все буде Україна!» – наголосив народний депутат України Олексндр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт