Новини

Впевнено наближаємося до європейського майбутнього!

«Впевнено наближаємося до європейського майбутнього! Сьогодні та завтра приймаємо в Верховній Раді низку важливих законопроєктів, зокрема й євроінтеграційних.

Підтримали ратифікацію Стамбульської конвенції щодо запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (№ 0157). Боротьба з цими явищами має стати не просто демонстрацією наших прагнень вступу до ЄС, а й важливою складовою розвитку демократичного суспільства. 

Сьогодні наші воїни гідно дають відсіч ворогу на передовій, викликаючи захоплення усього цивілізованого світу. Вони – торують нам дорогу у світле майбутнє. Втім, ми не повинні недооцінювати складність задач, які стоять перед нами на власному фронті. Насамперед – мова про знищення корупції. Вона має залишитись у минулому. Зробити значний стратегічний крок уперед у напрямку її мінімізації та суттєво підвищити темпи соціально-економічного розвитку України дозволить ухвалена сьогодні нова Антикорупційна стратегія на найближчі 5 років (№ 4135). 

Крім цього, сьогодні відбулося засідання профільного комітету, на якому ми з колегами підтримали законопроєкт №7420, який значно полегшує та пришвидшує митні формальності при митному транзиті країнами Європи. Законопроєкт стосується насамперед підготовки до приєднання до Конвенції про процедуру спільного митного транзиту на території 35 країн-учасниць. Це сприятиме експорту українських товарів до країн Європи, а також імпорту товарів з Європи до України. Працюємо заради перемоги. Все буде Україна!» - підкреслив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт