Новини

Професія лікаря – найпочесніша у сучасному суспільстві!

«З року в рік, щоденно ми дякуємо всім лікарям, військовим медикам, медичним працівникам! Напередодні їх професійного свята привітали та поспілкувались з представниками цієї благородної професії.

Медична сфера за останні роки в Україні пройшла неабиякі випробування – роки ковіду, цілодобового чергування та ризику захворіти самим, військовий стан, коли під обстрілами ворога рятують найцінніше – життя. І кожного разу ми вклоняємось перед найшанобливішою професією сучасності – лікарем!

Дорогі медики, вітаю Вас з професійним святом! Ви – наші герої в білих халатах. Нехай терпіння, сили, витримка та професіоналізм супроводжують Вас завжди, а все добро, дароване іншим, повертається до вас сторицею!» - наголосила депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Також від імені Уляни Юріївни отримали привітання медпрацівники Чемеровеччини.

«Дорогі медичні працівники КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня», КНП «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги», Чемеровецького медичного фахового коледжу!

Шановні ветерани медичної галузі Чемеровеччини!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом!

У жертовному, щоденному служінні обраній справі – порятунку людського життя і здоров’я – ви часто не маєте права на відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! На професійному рівні виконуєте свою роботу і в період пандемії, і тепер – під час війни. Низький уклін Вам і шана!

Нехай терпіння, сили, витримка та професіоналізм супроводжують Вас завжди, а все добро, дароване іншим, повертається до Вас сторицею! Міцного здоров’я, миру і здійснення всіх задумів!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт