Новини

Результативний та насичений день для парламентарів

«Разом з колегами – народними депутатами України ухвалили 8 законів та доручили голові Верховної Ради України невідкладно їх підписати та направити Президенту України.

Законопроєктом № 7282 про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності буде спрощено умови зведення в Україні житла для тих, хто втратив свої домівки. На жаль, не в наших силах – повернути рідний дім, зруйнований ворогом. Але ми можемо і повинні побудувати для українців нове житло. Максимально швидко та ефективно.

Потрібно вже сьогодні приступати до відновлення України, яка зазнала жахливих руйнацій внаслідок дій агресора. Попереду – величезний об'єм роботи. І ми не маємо права зволікати.

Продовжуємо підтримку українських аграріїв. Сьогодні вони поступово завершують посівну кампанію. В умовах активних бойових дій цієї весни аграрії, ризикуючи власним життям, виходили на поля, щоб забезпечити продовольством Україну та уникнути голоду в світі.

Разом з тим, ухвалюємо необхідні законодавчі ініціативи для допомоги та підтримки аграрної галузі. Зокрема, сьогодні проголосовано законопроєкт №7264 про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного виробництва та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану, який розроблено для спрощення фітосанітарних заходів для сільськогосподарської продукції та агрохімікатів. А також внесено зміни в регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану (№ 7289).

Продовжуємо працювати заради нашої Батьківщини. Все буде Україна!» – підкреслив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт