Новини

У Запоріжжі цілодобово працює хаб для біженців

«Спільно з міською владою Запоріжжя ми створилихаб для біженців, куди саме сюди 3 травня поверталися з пекла війни мирні жителі, евакуйовані з маріупольського заводу «Азовсталь».

З середини березня цей хаб цілодобово приймає біженців із Маріуполя, Бердянська, Мелітополя та інших гарячих точок. За весь період тут зареєстровано та надано першу допомогу понад 100 тисячам переселенців!

Наша неймовірна команда спільно з волонтерами та місцевою владою облаштувала павільйон, в якому відбувається прийом та реєстрація біженців, вони забезпечені харчуванням, одягом, ліками, предметами особистої гігієни, товарами першої необхідності та іншою допомогою.

Це один з прикладів роботи дивовижних людей «Епіцентру», команди, яка з самого початку війни стала на передову захисту гуманітарної безпеки України.

Загалом в країні працюють вже три гуманітарні хаби компанії «Епіцентр К». Штаб у Києві за весь час роботи опрацював  тисячі тон допомоги для військових, територіальної оборони та мирних мешканців.

Команда працює день та ніч не тільки в Києві, а й над забезпеченням гуманітарної допомоги в Бучі, Ірпені, Харкові та інших містах.

Штаб, створений спільно з «Інтерспорт-Україна» на заході України, доставляє та передає Збройним Силам України та територіальній обороні одяг, взуття, теплі речі.

Ми не зупиняємося і віримо у перемогу! Слава Україні!» - підкреслив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт