Новини

На захисті суверенітету і зміцнення військової потужності України!

«Сьогодні відбувся черговий насичений день у Верховній Раді України. Разом з колегами ухвалили низку законопроєктів, важливих для країни та наших захисників, які героїчно її захищають!

Ухвалено в цілому законопроєкт № 6521 про внесення змін до Закону України "Про основи національного спротиву" щодо надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій. Відтепер територіальна оборона може приєднатися до українського війська в районах ведення бойових дій. Представники ТрО гідно дають відсіч російським загарбникам, а тому беззаперечно заслуговують на право нести службу разом з іншими угрупованнями військ чи об’єднаних сил.

Також підтримали в першому читанні законопроєкт № 5050-1 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту честі і гідності громадян та працівників правоохоронних органів, яким вводиться штраф за образу поліцейських, військовослужбовців, прикордонників та членів громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону під час залучення їх до охорони громадського порядку.

Сказали «Ні» антиукраїнським партіям в Україні. Ні – колабораціонізму, спрямованому на повалення в Україні державного ладу. Ні – будь-яким спробам знищення чи підміни нашої національної ідентичності. Разом із колегами проголосували в цілому за законопроєкт № 7172-1 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій, який вводить порядок заборони та припинення діяльності антиукраїнських політичних партій.

Рухаємося до Перемоги! Все буде Україна!» – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт