Новини

Звіт депутата Хмельницької облради С.Павлишиної за 2021 р.

«Рік 2021 для мене, як політикині, обласної депутатки, координаторки штабу боротьби з COVID-19 на Хмельниччині, як очільниці соціального напрямку північного кластеру «Епіцентр Агро» та як громадянки України, охарактеризував всі події 12 місяців одним словом – це боротьба у всіх сенсах та відтінках, плюсах і мінусах, що інтерпретують і дотичні до цього поняття і процесу.

Ми з колегами-однопартійцями, із командою «Епіцентр Агро» під головуванням наших лідерів – засновників агрохолдингу, зробили чимало справ, вибороли багато нагород. Нами зініційовано безліч проєктів, підтримано різноманітні ініціативи, розглянуто та задоволено тисячі запитів і звернень, і найважливіше, докладено максимум зусиль до спасіння життя подолян.

Адже головне завдання влади – бути ближче до людей. Я з усією відповідальністю заявляю, що ми на місцях встановлюємо, налагоджуємо та тримаємо цей зв'язок.

І відзначаючи черговий рубіж – розуміємо, що підсумки наших досягнень дають поштовх і наступний стимул до подальшої праці.

Дбаємо разом про розвиток Хмельниччини! Працюємо на благо подолян та всієї України!

І нехай щира любов українців до своєї маленької Батьківщини – села, маленького та великого міста буде рушієм позитивних змін в нашій державі!» – підкреслила депутатка Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт