Новини

У Городку запрацював інноваційний IQ-офіс

Надсучасний, інноваційний IQ-офіс в м. Городок на Хмельниччині 17 грудня відчинив двері кожному жителю Хмельниччини. Це справжній інтелектуальний сервер, який залучатиме в регіон перспективні кадри у сфері інформаційних технологій.

Компанія «Епіцентр» здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, перетворивши 6300 кв. м у відкритий простір технологічного офісу open space, game-кімнати та відпочинкові зони. Створено близько 1000 робочих місць з привабливою ринковою заробітною платою і ще тривають співбесіди щодо працевлаштування. Головне – вміння роботи в IT, комунікабельність, бажання до розвитку та навчання. Відкриті департаменти компанії, діджитал, відділ контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій. Це понад 30 нових професій, в тому числі – розробники програмного забезпечення, аналітики, системні адміністратори, дизайнери, архітектори, маркетологи та багато інших.

«Сьогодні Городоцька територіальна громада отримала значну інвестицію в громаду. І це лише початок! Щиро радію, що такий захід відвідала Юлія Володимирівна Тимошенко і привітала моїх земляків з цією подією!», – зазначив народний депутат України, співзасновник групи компаній «Епіцентр» Олександр Герега.

Новітні технології змушують нас розвиватись і прагнути до нових звершень. Отож, нова інтелектуальна сторінка Хмельниччини розпочинається!
 

Відеосюжет: Перший Подільський

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт