Новини

День працівників сільського господарства в Україні

Сільське господарство – важлива галузь, яка безпосередньо впливає на економічну ситуацію в країні. Україна – держава, багата ресурсами і людьми.

21 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства співробітники підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водногосподарських і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

У цей день компанії влаштовують ярмарки, семінари та конференції, на яких обмінюються досвідом або представляють свої досягнення. Також великі підприємства нагороджують кращих працівників за неоціненний внесок у розвиток галузі.

«Спільно із потужною аграрною компанією «Епіцентр Агро» святково та урочисто відзначаємо кращих управлінців та всіх причетних до цієї справи. Ви – уособлення мудрості та досвіду, що з року в рік доводять спроможність багатих українських чорноземів. Ви – підтримка нашої економіки на всіх рівнях адміністрування. Ви – щирі та віданні своїй справі професіонали! Міцного здоров’я, невичерпних сил, нових етапів та розвитку! Нехай рідна земля, зігріта вашою увагою, сумлінною працею та терпінням дає високі показники врожаю. А в кожній родині нехай панує достаток, злагода та мир! Зі святом Вас!» – поздоровила депутат Хмельницької обласної ради Ткаченко Уляна Юріївна на святі в Дунаївцях.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт