Новини

17 листопада – Міжнародний день студента

Україна, як і весь світ, 17 листопада відзначає Міжнародний день студента — щорічне свято студентської активності.

На сьогодні Міжнародний день студента є символічним днем об'єднання учнів усіх факультетів і навчальних закладів з метою зміцнення ролі студентства в громадському та політичному житті своєї країни. Студентство – це пора нових досягнень та можливостей, крутих поворотів та нестандартного мислення, формування особистості та власних талантів!

Офіційна дата свята українських студентів, що збігається з міжнародною, була встановлена Указом Президента в 1999 році. З того часу учні вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів та училищ відзначають відразу два "професійних" свята: Міжнародний День студента (17 листопада), а також Тетянин день – на честь покровительки всіх студентів (25 січня). Це зручно, бо один день святкується перед початком сесії, а інший – по закінченні.

Крокуючи завзято та впевнено, оволодіваючи азами науки, перед Вами, шановні студенти, відкривається унікальна можливість створювати успішні проєкти в розбудові нашої держави. Адже, будь-яка професія має велику цінність для кожного з нас. А Ваші знання – найважливіший ресурс України!

Команда «За конкретні справи» вітає з Міжнародним днем студента! Нехай оптимізм, завзятість та наполегливість будуть Вашими супутниками! А досягнення будь-яких вершин дається легко! Зі святом!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт