Новини

Протистояти поширенню коронавірусної хвороби

У реаліях сьогоднішнього дня дуже важливо надавати руку підтримки тим, хто цього дійсно потребує.

«Відчуваю рівень відповідальності, як депутатка Хмельницької обласної ради, та свій обов’язок, як громадянка України, перед жителями Хмельницької області. Тому в черговий раз реагую на критичну ситуацію в медичних закладах, цього разу на Кам’янеччині.

1 листопада відвідала Кам’янець-Подільську центральну районну лікарню, де на амбулаторному лікуванні перебувають більше 200 людей.

Витривалість та відданість медичного персоналу викликає глибоку повагу. Лікарі безупинно тримають руку на пульсі та готові прийти на допомогу в будь-який час доби. На сьогоднішній день у відділенні, де перебувають хворі на COVID-19, вже більше половини ліжко-місць – зайняті (120 з 200), однак лікарі продовжують активно протистояти поширенню вірусу. Аби забезпечити всім необхідним, для потреб лікарні сьогодні було передано засоби індивідуального захисту, постільні приналежності та сучасний медичний кисневий концентратор, який допоможе запобігти важкому перебігу хвороби не одному жителю району.

Тримаємо оборону в боротьбі з коронавірусною хворобою й надалі та продовжуємо дбати про добробут кожного жителя Хмельниччини! Разом ми обов’язково зможемо більше!» – наголосила депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт