Новини

Потрібна допомога 21-річній Іванці Романюк з Хмельниччини

В родині Романюк з Хмельницької області вже майже три роки хворіє 21-річна Іванка. Її діагноз: лімфома Ходжкіна 4 стадії (онкологія) з ураженням лімфовузлів на шиї, легень, кісток скелету, кісткового мозку.

Дівчині потрібно робити аутопересадку кісткового мозку. Нажаль, лікування лімфоми проходить довго і важко через те, що вона дуже активна і агресивна, тому неможливо робити пересадку. Через лімфому сильно постраждала печінка, в якої розвинувся фіброз F - 3 ступеня, холестатичний гепатит на фоні первинного склерозуючого холангіта.

Довго лікували печінку, стан покращився, після чого отримувала хіміотерапію (8 циклів), потім променеву терапію (20 сеансів), але позитивного результату не було. Далі знов хіміотерапія - 7 циклів і 3 цикли), що сильно вплинуло на стан здоров'я. Лімфома показала позитивну динаміку, в такому стані потрібно було робити аутотрансплантацію кісткового мозку. Але, нажаль, пересадку відклали, тому що печінка отримала сильне токсичне отруєння через хімії.

На даний час Іванці потрібно лікувати печінку, після чого треба отримати 8 циклів таргентної терапії з дороговартісним препаратом «Адцетріс», сума за один флакон якого коштує більше 100 000 гривень, а таких флаконів потрібно 16 (всього приблизно 1,6 млн. грн.).

Іванка і її сім'я не в змозі зібрати самостійно ці великі гроші, тому родина звертається до всіх небайдужих людей з проханням відгукнутися та допомогти зібрати кошти на лікування дівчини, хто скільки може! Заздалегідь родина вдячна за розуміння, допомогу та підтримку!

Карта ПриватБанк:

5168 7574 1149 5379 - Романюк Іванна

5168 7554 4788 5639 - Романюк Людмила – мати

+38 098 553 30 23 - Романюк Іванка

+38 097 114 11 83 Романюк Людмила Анатолівна - мати

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт