Новини

Комітет підтримав законопроєкт №5600

12 жовтня Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Олександр Герега, в режимі відеоконференції розглянув у другому читанні проєкт Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» №5600.

Проєктом пропонується удосконалити деякі положення Податкового кодексу у частині, що стосується, зокрема, загальних питань адміністрування податків, податків на прибуток підприємств, доходи фізичних осіб, додану вартість, акцизного та екологічного податків, рентної плати, плати за землю, умов перебування на спрощеній системі оподаткування.

Також, у зв’язку із змінами до Податкового кодексу, пропонується внести зміни до Кодексу адміністративного судочинства та ряду законів.

Голова Комітету Данило Гетманцев нагадав, що через велику кількість поправок, поданих народними депутатами під час підготовки законопроєкту до другого читання, Верховною Радою було прийнято рішення про застосування особливої процедури розгляду законопроєктів у другому читанні згідно з статтею 1191 Регламенту ВР. Відповідно до цієї статті, від кожної фракції може бути подано по п’ять поправок, не врахованих головним Комітетом, на яких вона наполягає, і від кожного позафракційного народного депутата по одній такій поправці.

Парламентарі систематизували зазначені поправки, серед яких є і подані членом Комітету – народним депутатом України Олександром Герегою. І тепер у порівняльній таблиці міститься 159 поправок і пропозицій, із яких 127 - пропозиції Комітету, щодо яких раніше було прийнято рішення про їх врахування. Також в таблиці містяться три враховані поправки, подані Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради, які мають редакційно-літературний характер. Окрім того, таблиця містить 29 відхилених пропозицій, на яких наполягають депутатські фракції та групи.

Комітет ухвалив рішення підтримати проєкт Закону №5600 в редакції, яка враховує зауваження Головного управління документального забезпечення та Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України і направити на розгляд Верховної Ради уточнену порівняльну таблицю до законопроекту.

Джерело: https://iportal.rada.gov.ua/

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт