Новини

В Улашанівську ОТГ прийшов час змін на краще

Позитивні зміни в благоустрої, соціальній та спортивній інфраструктурах Улашанівської ОТГ мали нагоду побачити на власні очі, відвідуючи населені пункти вищезгаданої територіальної громади.

Перше, що варто відзначити – модернізація території Улашанівського ліцею: на подвір’ї школи – прекрасний, сучасний, багатофункціональний спортивний майданчик, який забезпечує можливістю проводити ігрові види спорту з різних дисциплін, наприклад: баскетбол, волейбол, футбол, теніс та інші. Важливо підкреслити, що тут спортом займаються не лише улашанівська молодь та учні, а й жителі сусідньої громади – Славуччини. Це свідчить про створені належного рівня якісні та сучасні умови для фізичного виховання й підтримки здорового способу життя.

«Хочу наголосити, що будь-яка справа заради покращення благоустрою території та розвитку громади робиться з любов’ю й повагою до її мешканців. Перед старостатом Улашанівської ОТГ, біля самої школи та на її території покладена бруківка, висаджені дерева, оформлені квітники, всюди підтримуються порядок і чистота. В самому закладі освіти прекрасні умови для навчання, які відповідають вимогам нової української школи, там наявний сучасний харчоблок з усім необхідним обладнанням, що може вразити навіть учнів столичних шкіл.

В селі Перемишель ми стали свідками процесу реконструкції – роботи проводяться активно, що підтверджує істину, коли одні бачать та використовують можливості, інші – знаходять відмовки. Діти та батьки з розумінням ставляться до ситуації і знають, що навчання в «екстремальних умовах» швидкоплинне і тимчасове, та усвідомлюють, що незабаром святкуватимуть відкриття оновленого корпусу школи»,- розповідала Павлишина Світлана Андріівна – депутат Хмельницької обласної ради.

А тепер про Цвітоський ліцей, відомий не тільки Улашанівській територіальній громаді, а й далеко за її межами. Адже за залучені кошти з ДФРР та за програмою Президента України «Велике будівництво» збудували спортивний комплекс, що тривало близько чотирьох років. До слова, цю подію – 14 вересня 2021 року відзначили урочистостями за участю обласних та місцевих очільників. Даний реалізований проєкт має для жителів села велике значення, оскільки подарував нові перспективи та позитивні зрушення. Серед них – повернення дітей, які навчалися в Шепетівці, до рідної школи в Цвітосі.

Надзвичайно приємно, що педагогічний колектив, управлінці громади пам’ятають, цінують допомогу та підтримку, надану народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою в 2019 році, за сприяння якого у Цвітоському ліцеї відбулася повна реконструкція другого поверху: замінено підлогу, двері. Це стало значним капіталовкладенням й потребувало суттєвих фінансових витрат, – зазначили мешканці громади.

«Підсумовуючи вищевикладене, додам, що перетворення Улашанівської ОТГ на ошатний, привабливий та цікавий для гостей, інвесторів край захоплює, мотивує та надихає. Адже за короткий період, починаючи з 2018 року, громада зазнала колосальних змін та зміцнила слабкі сторони, вдосконалила спортивну та освітню інфраструктури», – наголосила депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт