Новини

В Хмельницькому відбудеться Конференція

Відповідно до частини третьої статті 218 Виборчого кодексу України Хмельницька обласна організація політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» повідомляє, що:

26 вересня 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні обласного штабу Хмельницької обласної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», що знаходиться у м. Хмельницькому по вул. Кам’янецька, 12, відбудеться КОНФЕРЕНЦІЯ з метою висування:

  1. Кандидатів у депутати Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області на проміжних виборах, що відбудуться 31 жовтня 2021 року;
  2. Кандидатів на посаду Смотрицького селищного голови Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на позачергових виборах, що відбудуться 31 жовтня 2021 року.

До уваги журналістів: Акредитовуватися журналісти можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, їх контактні дані на електронну адресу zks.xoo@gmail.com не пізніше, ніж за 2 дні до початку Конференції. Конференція відбудеться 26 вересня 2021 року о 10 год 00 хв., реєстрація розпочнеться о 9 год. 00 хв.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт