Новини

День фізичної культури і спорту на Хмельниччині

Кожного року в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя і радості, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість.

10 вересня у Новодунаєвецькій ОТГ відбулись святкові заходизнагоди свята. Педагогів, тренерів та прихильників здорового способу життя привітала керівник громадської організації «За конкретні справи» Алла Бец, передала слова вітання від народного депутата України Олександра Гереги та депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко.

Також 11 вересня відбулись урочистості у Дунаєвецькому міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Дунаєвецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Усіх присутніх привітали Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць та керівник ГО «За конкретні справи» Алла Бец та побажала усім присутнім від імені народного депутата України Олександра Гереги та депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко наполегливості, наснаги, успіхів та підкорення нових спортивних висот!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт