Новини

Нова спортивна школа у Дніпровському районі столиці

Сьогодні, 10 вересня, в Києві офіційно відкрилася нова соціально-спортивна школа для дітей із соціально незахищених родин. Вона почала роботу на базі трьох київських навчальних закладів – загальноосвітніх шкіл № 62 Дарницького району, № 243 Подільського району та Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського № 272 Дніпровського району.

Мер Києва Віталій Кличко, який відвідав відкриття поля в колежі ім. Сухомлинського, подякував компанії «Епіцентр» за впровадження важливих для міста соціально-спортивних проєктів. «Дуже добре, що в місті Києві, не тільки в 272-й школі, але й в 62-й і 243-й, також будуть відкриті гарні стадіони, в яких будуть навчати дітей ставати кращими, мріяти і досягати своєї мети», – сказав Кличко, додавши, що при спортивному мері місто повинне також бути спортивним, а діти – здоровими.

На заході були присутні: керуюча з питань розвитку європейського напрямку Фонду «Реал Мадрид» Хелена Санчес і директорка з питань розвитку міжнародного напрямку Фонду Роса Хіменез.

«Допомога та соціальна відповідальність закладена у ДНК «Епіцентру». Ми будували компанію на підґрунті родинних цінностей, взаємоповаги та підтримки.

Щороку «Епіцентр» запускає нові напрямки благодійної допомоги. Втім, школи Фонду «Реал Мадрид» та громадська організація «Епіцентр дітям», якими займається Тарас Герега, займають у наших серцях особливе місце.

  

У цьому проєкті ми спостерігаємо як змінюються долі дітей, радіємо їхнім успіхам, бачимо, як вони дорослішають та змінюються. Ми будуємо спортивну інфраструктуру, забезпечуємо дітей формою та інвентарем, але головне – наші тренери та вихователі, які вкладають в них душу.

Сміливо можу сказати, що школи Фонду «Реал Мадрид» – проєкт, яким держава Україна може пишатися. І відзнака, яку ми отримали – чергове тому підтвердження.

Україна – єдина країна в світі, яка отримала статус стратегічного партнера Фонду «Реал Мадрид». І сьогодні ми – найбільша, та за визнанням наших партнерів, найкраща школа.

В інших країнах працює лише по одній школі, тоді як в Україні – одразу чотири заклади з 12-ма тренувальними локаціями. А кількість дітей в наших школах збільшено зі 100 до понад 200 в кожному регіоні! Загалом сьогодні в українській мережі навчається вже понад 800 дітей.

Наші вихованці отримують додаткові можливості із навчання та стажування у професіоналів «Реалу». Вони відвідують Іспанію, де ходять на матчі футбольних легенд, мають можливість відвідувати тренувальну базу «Реал Мадрида», проводити матчі з однолітками – вихованцями клубу «Реал Мадрид». 

Успіх школи надихає нас рухатися далі, створювати нові й нові соціальні проєкти. Для наших дітей, для нашої країни, для нашого майбутнього!

Чотири регіони та 12 локацій! Отримавши статус стратегічного партнера, ми отримали від Фонду великий кредит довіри. І я хочу подякувати нашим друзям з Фонду «Реал Мадрид» за те, що дали шанс зробити в нашій країні неймовірний проєкт, яким ми дуже пишаємося.

І сьогодні, можу підтвердити, що «Епіцентр» завжди йтиме поруч з Фондом «Реал Мадрид» в усіх добрих починаннях на теренах нашої Батьківщини.

Вітаю всіх з відкриттям нової київської школи та бажаю нашим діткам знайти свій шлях та розкрити таланти!» - наголосив народний депутат України, віцепрезидент УАФ О. В. Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт