Новини

Працювати задля розвитку країни – основа для кожного з нас!

Жити в Україні, працювати задля її розвитку – це основа для кожного з нас! Ми досі творимо свою незалежність, зосереджуючись на конкретних справах та вчинках. Але усі вони ефективні лише тоді, коли ми віримо в Батьківщину, підтримуємо, поважаємо один одного та вважаємо нашу країну найкращою у світі!

24 серпня 2021 року, відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації, за вагомий особистий внесок у розбудову системи місцевого самоврядування та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України депутата Хмельницької обласної ради Уляну Ткаченко нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною».

«Ця нагорода не лише моя, а й усієї команди «За конкретні справи»! Починаючи з 2012 року, наша команда працює для подолян, для розбудови рідної Хмельниччини. Наш дім – тут, і прагнення зробити його кращим у кожному населеному пункті – наш обов’язок. А людська вдячність є тому найвищий показник нашої роботи – це мотивація, натхнення і чіткий план дій для нових етапів зміцнення та процвітання нашої країни!» – наголосила Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт