Новини

Працювати задля розвитку країни – основа для кожного з нас!

Жити в Україні, працювати задля її розвитку – це основа для кожного з нас! Ми досі творимо свою незалежність, зосереджуючись на конкретних справах та вчинках. Але усі вони ефективні лише тоді, коли ми віримо в Батьківщину, підтримуємо, поважаємо один одного та вважаємо нашу країну найкращою у світі!

24 серпня 2021 року, відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації, за вагомий особистий внесок у розбудову системи місцевого самоврядування та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України депутата Хмельницької обласної ради Уляну Ткаченко нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною».

«Ця нагорода не лише моя, а й усієї команди «За конкретні справи»! Починаючи з 2012 року, наша команда працює для подолян, для розбудови рідної Хмельниччини. Наш дім – тут, і прагнення зробити його кращим у кожному населеному пункті – наш обов’язок. А людська вдячність є тому найвищий показник нашої роботи – це мотивація, натхнення і чіткий план дій для нових етапів зміцнення та процвітання нашої країни!» – наголосила Уляна Ткаченко.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт