Новини

Конкретними справами покращуємо благоустрій у громадах

«Для мене, як для депутатки Хмельницької обласної ради, важливо вчасно та оперативно реагувати на всі запити жителів мого округу № 8 Кам’янець-Подільського району, вивчати зсередини проблеми громади, бачення жителів для того, аби інформувати обласну раду щодо вирішення питань життєдіяльності мешканців Хмельниччини й відстоювати їх з метою покращення не тільки у владних кабінетах, а й на місцях пліч-о-пліч з громадянами», – зазначила Уляна Ткаченко.

Своїми справами вона доводить те, про що говорить.Так, нещодавно до Уляни Юріївни Ткаченко звернулись мешканці Закупненської територіальної громади з проханням сприяти в реалізації проєкту облаштування центру селища Закупне, а саме – прилеглої території Будинку культури. Тут своє дозвілля проводить місцева молодь, відпочивають та граються з дітками молоді матусі, проводяться концерти, урочисті заходи.

Відповідь на звернення не забарилась. За сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко всі необхідні будівельні матеріали з встановлення бруківки (325 м²) уже доставлені в Закупне, де найближчими днями розпочнуться ремонтні роботи.

Сподіваємось, облаштована територія Будинку культури стане найулюбленішою зоною відпочинку та дозвілля для усіх жителів центру Закупненської громади!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт