Новини

14 серпня відсвяткували День Солобковецької ОТГ!

Традиційно, його святкують у другу суботу серпня. Цьогоріч свято відбувалось 14 серпня і об'єднувало в собі два свята – день села та день Солобковецької громади, яка працює для людей вже 4 роки.

На свято завітало багато гостей та жителів краю. Розпочалось все з урочистостей, де сільський голова Сергій Когут та гості привітали зі святом та відзначили подарунковими сертифікатами жителів краю, які своїм життям і своїми вчинками заслуговують на визнання з боку земляків. Це і матері-героїні, і подружжя, які понад пів століття у парі. На сцену також запрошували юних солобківчан, для яких теж знайшлися відзнаки.

За підтримки ГО «За конкретні справи» для солобківчан була проведена лотерея з цінними призами – від робочих інструментів для садівництва і кулінарії до пляжних рушників і парасольок. Але всі учасники лотереї розуміли, що справжнім щасливчиком стане той, кому волею випадку дістанеться головний приз – вишуканий і елегантний велосипед.

  

Команда «За конкретні справи» щиро вітає Солобковецьку обєднану територіальну громаду зі святом! Нехай громада процвітає, розвивається та буде для усіх мешканців найкомфортнішим місцем на землі!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт