Новини

Великий Карабчіїв: "Люблю тебе, мій краю рідний!"

18 липня в приміщенні сільського будинку культури на свято села зібралися мешканці Великого Карабчіїва Хмельницької області.

Депутат Городоцької міської ради Олександр Кушнір від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» привітав присутніх зі святом.

В цей день на урочистості й веселощі завітали жителі з усього села. Люди з’їхались з різних куточків не тільки Хмельниччини, а й з усієї України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. А село, як завжди, радо зустрічало гостей.

Своєрідна краса місцевості, де розташований Великий Карабчиїв, завжди привертала увагу приїжджих своїм незвичайним ландшафтом. Із заходу розкинувся ліс та вкрита ним висока гора під назвою Городисько, вершина якої знаходиться на висоті 330 м над рівнем моря. Від гори до села пролягла широка долина, обрамлена річкою. За долиною, з півдня, височить ще одна продовгувата, також вкрита лісом, гора Деренівки, яка закінчується пологим схилом і двома невисокими горбами, схожими на Єгипетські піраміди. Річка Смотрич, зливаючись з притокою Лисогірка, протікаючи через село та петляючи долиною, утворює широкі заплави.

Як свідчать архівні документи, в давнину Великий Карабчіїв мав назву Старого або Підлісного Карабчієва, на відміну від Малого Карабчієва, який називався Новим або Напільним Карабчієвом, або ще Карабчіївкою. Великий Карабчіїв називали Підлісним Карабчієвом, мабуть тому, що на його теперішніх ґрунтах росли дрімучі ліси.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт