Новини

Комунікація з громадськістю – важлива складова роботи влади

«Комунікація з владою – важливий аспект життя територіальної громади. Це добре розуміють в смт Понінки (Полонського району) Хмельницької області, де я 8 липня провела зустріч із жителями та головою селищної ради, побачивши, на власні очі, їх налаштування.

Переконалася, що попри глобальні проблеми, мешканці громади доводять – навіть коли немає віри в майбутнє населеного пункту, а життя збиває з ніг, залишаються старанні, відповідальні, активні люди, фанати своєї маленької Батьківщини, які допомагають їй піднятися.

Серед звернень вирізнялося найнагальніше – це теплопостачання. Виявляється у містян проблема полягає в неспроможності твердопаливних котлів, які їм встановили, справлятися з повноцінним обігрівом всієї заданої площі, адже не вистачає потужності. Тому просять з обласного бюджету виділити кошти для заміни пристроїв. Вартість питання – 1 млн. 900 тис. грн, а його вирішення затягується.

Багатьом подолянам відомо, що Понінка – це мальовничий куточок України, де тече найчистіша річка Південно-Східної Волині – Хомора. Тож активісти та місцеве самоврядування акцентують увагу на потреби проведення очищення славнозвісної водойми.

І раз вже заговорили про воду, стратегічними цілями для громади є також забезпечення питною водою населення.

Також понінківчани благають про здійснення ремонту місцевої школи, де необхідне перекриття даху, встановлення вікон, утеплення – на загальну непід’ємну для них суму – 24 млн. грн.

Доповню, що в селі Буртин вищезгаданої ТГ реорганізовується навчальний заклад, тому очільники сільради надсилали запити до Департаменту освіти, науки, молоді та спорту для виділення автобусу з метою доставки учнів до Понінківської школи. Теж ще очікують відповіді.

Обговорили на останок й потребу в ремонті та облаштуванні ЦНАПу й Будинку культури.

Резюмуючи, як депутатка Хмельницької обласної ради, зобов’язуюсь лобіювати інтереси територіальної громади та докласти максимум зусиль для реалізації запланованих ними заходів й покращення благоустрою населених пунктів», – наголосила Світлана Андріївна Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт