Новини

Всеукраїнський З’їзд територіальних громад України

«Голос місцевого самоврядування має бути потужним!» – цьогорічний меседж Всеукраїнського З’їзду територіальних громад України.

7 липня у м. Київ зібралися голови територіальних громад, народні депутати України, депутати місцевих рад, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проєктів технічної допомоги, експертне середовище та ЗМІ для обміну досвідом й конструктивного діалогу щодо нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Хмельницька область була і залишається в лідерах процесу децентралізації у державі. Потужна команда нашої політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» прийняла безпосередню участь у даному заході: депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко, голова однієї з найбільших громад України Дунаєвецької міської ТГ Веліна Заяць, голова Ярмолинецької ТГ Андрій Шутяк, голова Солобковецької ТГ Сергій Когут.

«Сьогодні запрошена на Всеукраїнський З’їзд громад разом з головами ОТГ Хмельниччини. Масштабне зібрання та тематичні платформи дискусій сприятиме двосторонньому діалогу між реальністю та змінами в законодавстві. Наша область була і залишається в лідерах процесу децентралізації в державній системі місцевого самоврядування!», – зауважила Уляна Юріївна.

В програмі Всеукраїнського З’їзду:

  • конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нова редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування;
  • підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше);
  • асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Як підсумок, учасниками з’їзду підписана Резолюція щодо внесення змін до Конституції України в частині децентралізації!

Мета одна – успішний розвиток місцевого самоврядування! І наша команда конкретними справами реалізовує це в життя!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт