Новини

Вільне пересування громадян України

29 червня Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №5478 про внесення зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» щодо тимчасових підстав незастосування заходів адміністративного впливу за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України або виїзду з неї, одним із співавторів якого є народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

«Нещодавно парламент прийняв законопроєкт №5478 мого співавторства щодо тимчасового незастосування штрафів за порушення порядку в’їзду або виїзду з тимчасово окупованої території України. Як відомо, через заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби суттєво ускладнився перетин кордонів, в тому числі, з непідконтрольних територій. Контрольні пункти в’їзду-виїзду працюють в обмеженому режимі, або зовсім не функціонують. А за порушення їх перетину громадяни України часто змушені сплачувати чималі штрафи.

Із введенням в дію нового закону українці зможуть вільно відвідувати підконтрольну українському уряду територію для зустрічі з сім'єю, отримання медичної допомоги, навчання чи будь-яких інших потреб", – повідомив Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт