Новини

Футбольний турнір до Дня Конституції України

Відомо, що для успішного соціального добробуту населення має бути присутньою культура здорового способу життя. Тож підтримуючи спорт, ми робимо вклад в щасливе майбутнє нашого підростаючого покоління.

24 червня за ініціативи громадської організації «За конкретні справи» на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся футбольний турнір, присвячений 25-річниці Конституції України. В заході взяли участь 6 команд – ДЮСШ №2, «Сокіл», «Реал Мадрид», «Viva Cup», «Поділля», ДЮСШ №1.

Атмосфера захоплюючої гри, хвилювання тренерів, підтримка відданих вболівальників – усе це об’єднувало присутніх на турнірі. За результатами гри, перемогу здобули вихованці команди «Поділля», ІІ місце отримала команда «Сокіл» і ІІІ місце – за ДЮСШ №2.

Привітали учасників турніру та нагородили кубками і медалями депутатка Хмельницької обласної ради Інна Шоробура, депутат Хмельницької районної ради Ігор Гіджеліцький та представник громадської організації Віталій Пєвнєв.

Бажаємо усім учасникам нових перемог, високих досягнень та оптимізму. Саме спорт виховує здорову націю, яка прославлятиме Україну своїми успіхами і досягненнями!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт