Новини

Від Хмельницького до Олімпійських вершин Токіо!

Однією з найуспішніших федерацій спорту в Україні є Федерація важкої атлетики. Здобутки українських штангістів – це велика кількість золотих, срібних та бронзових медалей змагань найвищого рангу.

Для голови федерації, народного депутата України Олександра Володимировича Гереги важливо сприяти розвитку та популяризації даного виду спорту. «Від Хмельницького до Олімпійських вершин Токіо» – гасло цьогорічного Чемпіонату України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики з 8 по 12 червня 2021 року, який відбувся в одному із потужних спортивних клубів європейського рівня «Епіцентр» Хмельницької області.

Депутати Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко та Вадим Лозовий з великим задоволенням вітали славних чемпіонів-важкоатлетів нашої держави. «Щоденно, власною працею Ви доводите усьому світу, що українська нація найсильніша», – зазначив Вадим Миколайович.

Кажуть, що найдовший шлях розпочинається з першого кроку. Тож нехай славиться Україна своїми успіхами, а ми всією командою будемо підтримувати її щодня!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт