Новини

Конгрес місцевих регіональних влад у Хмельницькому

3 червняу м. Хмельницький відбувся Конгрес місцевих регіональних влад при Президентові України.

На перше засідання Палати регіональних влад зібралися голови обласних центрів, міських та сільських громад, народні обранці, міністри та голови обласних і районних держадміністрацій. Частина з них – у Палаці спорту в Хмельницькому, частина – в режимі онлайн зв’язку. Розпочав урочистості Президент України Володимир Зеленський.

На зустрічі було обговорено багато питань співпраці Центральної влади з місцевим самоврядуванням з конкретними кроками та єдиним результатом для держави. Говорили про фінансування районних рад, проблеми з опалювальним сезоном, передачу освітньо-професійних училищ на баланс місцевих громад.

«Конгрес є майданчиком діалогу і найближчим шляхом громад до Президента і уряду. Вони зможуть допомогти вирішити проблемні питання, почути наші пропозиції», – переконана депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Конгрес має на меті об'єднати різні гілки влади, саме на базі співпраці, а не диктату, підняти рівень всіх громад на основі комунікації, а не конкуренції, стати майданчиком, що об'єднає законодавчу і виконавчу владу з метою успішної організації місцевого самоврядування.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт