Новини

Робота народного депутата у виборчому окрузі

Окрім роботи у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики народний депутат України Олександр Володимирович Герега працював у виборчому окрузі № 192 на Хмельниччині.

Так, 30 травня відбулася робоча поїздка парламентаря разом з депутатом Хмельницької обласної ради Уляною Ткаченко на Дунаєвеччину з метою створення спортивної інфраструктури округу.

Спортивний комплекс в Новодунаєвецькій селищній громаді отримує нове життя. Ці спортивні споруди нададуть можливість займатися спортом різним категоріям населення, а значить буде і конкретний результат, як для мешканців Хмельниччини, так і для Національних збірних України.

Як зазначив Герега О.В.: «Відновлення занедбаних інфраструктурних об’єктів у маленьких селах та містечках надає потужний стимул для їх подальшого розвитку. Кількасот дітей знову зможуть займатися різними видами спорту.

Волейболом, футболом, легкою атлетикою, шахами та настільним тенісом, наприклад, раніше в Лісоводах на Городоччині займалися майже 200 дітей. Неодноразово вихованці сільського спорткомплексу перемагали на районних обласних та республіканських змаганням з різних видів спорту. Місцеві селяни хочуть, щоб їх діти мали можливість повноцінно займатися спортом, зараз ці мрії починають здійснюватися.

Відновлення спортивного комплексу в Лісоводах дає реальний поштовх спортивному майбутньому села та появі нових професійних спортсменів на теренах України. Тут волейболісти будуть проводити збори та тренування.

Також в перспективі – нові плани зі створення футбольних полів».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт